Home

Izsludināts pirmais Baltijas e-komercijas konkurss – tiks apbalvoti labākie interneta veikali 4 kategorijās

11. marts 2024

Sākas E-komercijas zvaigzne 2024 – pirmā konkursa platforma, kurā tiks apbalvoti  labākie interneta veikali Baltijā. Pieteikumus dalībai konkursā var iesniegt līdz 2024. gada 8. aprīlim tiešsaistē balticecommercestar.com. Uzvarētāji tiks paziņoti ECOMRIGA 2024. gada 24. maijā.

Dalībniekus vērtēs starptautiska nozares ekspertu žūrija, kopējais balvu fonds ir 20 000 eiro, kā arī tiks pasniegtas konkursa partneru sarūpētas speciālbalvas. Četras konkursa kategorijas ir noteiktas, pamatojoties uz uzņēmuma ieņēmumiem, un dalībnieki tiks vērtēti pēc trim kritērijiem; dizains, lietotāja pieredze un sniegums.   

Savu interneta veikalu konkursam var pieteikt, tiešsaistē aizpildot formu un veicot dalības maksu atbilstoši savai kategorijai. Finālistu saraksts tiks paziņots 2024. gada 10. maijā.

Četras konkursa kategorijas ir:

Jauns uzņēmums – uzņēmumi ar apgrozījumu līdz 50 000 EUR
Bezmaksas dalība

Mazs uzņēmums – uzņēmumi ar apgrozījumu no 50 000 līdz 500 000 EUR
Dalības maksa 50 EUR  

Vidējs uzņēmums – uzņēmumi ar apgrozījumu no 500 000 līdz 5 000 000 EUR
Dalības maksa 100 EUR  

Liels uzņēmums – uzņēmumi ar apgrozījumu virs 5 000 000 EUR
Dalības maksa 150 EUR  

Projektu partneru nodrošinātās balvas tiks pasniegtas, akcentējot veiksmes stāstus un izcilību e-komercijas nozarē visā Baltijas reģionā un veicinot to atpazīstamību plašākā, globālā mērogā. Konkursa rīkotāji arī cer iedvesmot nākamās paaudzes Baltijas uzņēmējus izmantot nepārtraukti mainīgos rīkus un komunikācijas kanālus, lai palielinātu savus pārdošanas apjomus.

Atbalstot Baltijas e-komercijas konkursu, mēs palīdzam Baltijas e-komercijai augt. Ir svarīgi uzzināt par jaunākajām e-komercijas tendencēm un vairot par tās daudzajām iespējām, lai Baltijas valstu uzņēmēji varētu saglabāt konkurētspēju un gūt panākumus. Mēs uzskatām, ka tādi projekti kā konkurss “Baltijas e-komercijas zvaigzne”  interneta veikaliem ļaus apmainīties ar zināšanām, palielināt izpratni par e-komerciju un ieiet starptautiskos tirgos,” uzskata SEB Digitālās stratēģijas, karšu un maksājumu vadītājs Baltijā Mēliss Nurks (Meelis Nurk).

Papildus dažādām balvām, piemēram, digitālās reklāmas kampaņām, bezmaksas piegādei un bezmaksas meistarklasēm, dalībnieki iegūs arī iespēju piedalīties diskusijās, podkāstos un intervijās ar nozares ekspertiem, kas dalīsies savos ieteikumos par turpmāku biznesa izaugsmi.

“Apzinoties e-komercijas lomu Baltijas reģiona ekonomiskajā attīstībā un tās pieaugošo nozīmi globālajā tirgū, Latvijas Pasts ir gandarīts būt par konkursa Baltijas E-komercijas zvaigzne partneri. Baltijas uzņēmēji, kas iesaistās e-komercijā, ir dinamiskas izaugsmes priekšgalā, un, neraugoties uz spēcīgo konkurenci, tiem ir iespēja izcelties ar oriģināliem un kvalitatīviem produktiem. Latvijas Pasts, kura mērķis ir kļūt par pirmo izvēli ikvienam sūtījumam, apņēmīgi attīsta e-komercijas sūtījumus un loģistikas pakalpojumus, jo efektīva piegāde ir panākumu atslēga e-komercijas sektorā,” uzskata Latvijas Pasta valdes loceklis Jānis Kūliņš.

Šis pirmais Baltijas e-komercijas konkurss sniedz iespēju uzņēmumiem parādīt savu produktu plašākai auditorijai. Dalība konkursā sniegs interneta veikaliem papildu atpazīstamību ne tikai Baltijas līmenī, bet e-komercijas nozarē visā pasaulē, jo konkursa mērķis ir veicināt uzņēmumu globālu atpazīstamību. 

Konkursa stratēģiskie partneri ir SEB banka un Latvijas Pasts. Citu partneru vidū ir tādi uzņēmumi kā Balcia, Joom, Mēness Aptieka, Aleph, Phh Group, Element Digital, Login, Gemius un Magic Agency. Mediju partneru vidū ir Delfi, TV3 Group, Äripäev.

Par E-komercijas zvaigzni:

E-komercijas zvaigzne Baltijas mērogā notiek pirmo reizi. Iepriekšējos trīs gadus tas bija Latvijas mēroga konkurss. 2024. gads ir pirmais gads, kad tas norisināsies visā Baltijā, un turpmāk konkurss Igaunijā, Latvijā un Lietuvā tiks rīkots katru gadu.

Sekojiet mums līdzi sociālajos tīklos:

Mediju kontaktpersona:

Julia Gifford
+371 26100633
julia@truesix.co


Šīs mājas lapai darbībai nav pilna Internet Explorer pārlūkprogrammas atbalsta!