Ar viena įmonė gali būti nominuota keliose kategorijose?

Taip. El. prekybos apdovanojimų dalyviai gali būti nominuoti visose kategorijose, kurias atitinka jų el. parduotuvė ar programėlė.

Neturiu savo el. parduotuvės, bet parduodu savo produktus „Etsy“. Ar galiu pretenduoti į kurią nors iš kategorijų?

Taip. Galite pretenduoti į kategoriją, atitinkančią jūsų įmonės metinę apyvartą.

Kaip pasirinkti tinkamą kategoriją, kurioje norime užregistruoti savo e. prekybos platformą?

Kategorijos skirstomos pagal įmonės apyvartą per metus. Pasirinkite kategoriją, atitinkančią jūsų įmonės apyvartą per pastaruosius metus.

Ar galima būti nominuotam keliose kategorijose su viena nominacija?

Ne. Kiekviena nominacija turi būti pateikta atskirai.

Ar yra mokestis už dalyvavimą konkurse?

Taip, už konkursą imamas dalyvio mokestis. Dalyvavimo sumą ir kategorijas galima rasti paraiškos formoje, kurią galima pamatyti projekto svetainėje.

Kaip vyks vertinimas?

Pirmiausia konkurso organizatoriai patikrins, ar visos paraiškos atitinka taisykles ir ar jos pateiktos atitinkamose kategorijose. Nustačius netikslumų, organizatoriai susisieks su pareiškėju asmeniškai. Jei problemų nekils, teikimas bus priimtas ir pateiktas žiuri vertinimui. Žiuri darbus vertins elektroninėje platformoje. Kiekviena paraiška bus peržiūrėta atsižvelgiant į 3 kriterijus – patogumą naudoti, dizainą ir našumą. Kiekvienas kriterijus bus vertinamas skalėje nuo 1 iki 10. Geriausieji bendrame reitinge bus nominuoti į trumpąjį sąrašą, iš kurio žiuri išrinks aukso, sidabro ir bronzos apdovanojimų laimėtojus.

Ši svetainė nevisiškai palaiko „Internet Explorer“!